Pożyczki

Nadchodzi Black Friday – zdobądź dodatkową gotówkę na zakupy i sprawdź, gdzie szukać największych okazji!

Nadchodzi Black Friday

zdobądź dodatkową gotówkę na zakupy i sprawdź, gdzie szukać największych okazji!

Nadchodzi Black Friday!

Black Friday, czy też Czarny Piątek, nadchodzi wielkimi krokami. Z całą pewnością, praktycznie każdy wie, co to za dzień. Dla mniej wtajemniczonych warto jednak przypomnieć, że Black Friday wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i przypada w pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia. Bieżącego roku, przypada więc na 26 listopada. Warto również dodać, że w Czarny Piątek nieoficjalnie rozpoczyna się sezon przedświątecznych zakupów, podczas którego ludzie tłumnie udają się do sklepów i galerii handlowych, starając się znaleźć prezenty dla swoich bliskich. Co najważniejsze, w Black Friday sklepy masowo wyprzedają artykuły zalegające w magazynach, wobec czego ceny nierzadko zostają obniżone o więcej niż 50%! Jest to świetna okazja do zrobienia swoistych zapasów na przyszły, nadchodzący rok – mowa nie tylko o wymianie części garderoby, ale również o sprzęcie elektronicznym, czy nawet meblach i wyposażeniu domu lub mieszkania. W związku z tym warto mieć trochę oszczędności przeznaczonych właśnie na zakupowe szaleństwo w Czarny Piątek. Co jednak, gdy akurat brak jest gotówki? Nic straconego! Z pomocą bowiem przychodzi Solcredit!

Oferta pożyczki do 5.000 zł online w Solcredit

Solcredit jest wyszukiwarką pożyczek online, działającą na rynku wielu krajów Unii Europejskiej od wielu lat. Solcredit współpracuje wyłącznie z podmiotami działającymi legalnie, na podstawie stosownych zezwoleń lub koncesji. Jak to działa? W wyszukiwarce należy wpisać kwotę, którą jesteśmy zainteresowani oraz wskazać liczbę rat. System wyszuka odpowiednie oferty, po wejściu w które można od razu przejść do wypełnienia wniosku o przyznanie pożyczki. W przypadku niektórych pożyczkodawców, cały proces od wysłania wniosku, do otrzymania pieniędzy na konto bankowe, trwa krócej niż 15 minut. Co jednak najważniejsze, umowy zawierane z podmiotami oferującymi się na stronie Solcredit nie zawierają treści pisanej drobnym druczkiem – brak jest ukrytych kosztów, odsetek i udziwnionych sposobów zabezpieczenia spłaty wierzytelności. Dlatego też jest to w pełni bezpieczny sposób na pozyskanie pieniędzy na Black Friday! Warto również dodać, że Solcredit nie pobiera opłat od pożyczkobiorców. Największym jednak hitem jest to, że pierwsza pożyczka aż do 5.000 zł jest zupełnie darmowa! Brak jest odsetek i prowizji, wobec czego zwrócić trzeba w określonym czasie tyle, ile się pożyczyło. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą darmowej pożyczki.

Gdzie szukać promocji?

Oto, gdzie najlepiej szukać najkorzystniejszych promocji na Black Friday. Na pierwszym miejscu oczywiście wskazać trzeba internet – wystarczy w jedną z popularnych wyszukiwarek wpisać produkt, który chcemy kupić dopisując po jego nazwie Black Friday. W mgnieniu oka wyświetlone zostaną najkorzystniejsze oferty. Jest to z pewnością najlepszy sposób na wybranie interesujących nas rzeczy i zakupienie ich bez konieczności udawania się do sklepu, co jest szczególnie istotne w obliczu nasilającej się pandemii koronawirusa. Polecić trzeba również portale aukcyjne takie jak Allegro, czy też Amazon, lub wyszukiwarki promocji, z najpopularniejszą witryną tego typu, czyli Ceneo. Drugi sposób można nazwać mianem tradycyjnego i z pewnością niejedna osoba okaże się jego gorącym zwolennikiem. Nie jest tajemnicą, że wiele ludzi uwielbia udać się do galerii handlowej, w której można znaleźć praktycznie wszystkie rodzaje sklepów – od odzieżowych, po te z elektroniką, kończąc na budowlanych i meblowych. W tego typu miejscach śmiało można „zwiedzać” butik po butiku szukając najciekawszych okazji. Trzeba jednak się uzbroić w sporą dozę cierpliwości – taka wycieczka po dużych galeriach w największych polskich miastach, z pewnością może zająć nawet cały dzień. Każdy jednak wie, że nic nie polepsza humoru lepiej, niż udane zakupy, dlatego też nie będzie to czas stracony. Co ważne, w chwilach zmęczenia można skorzystać z bogatej bazy gastronomicznej, zjeść smaczny i sycący posiłek, a nabrawszy sił z powrotem wrócić do „zwiedzania” kolejnych sklepów. Trzecim i naszym zdaniem najmniej popularnym i skutecznym sposobem, jest czyhanie na reklamy w radiu, telewizji lub prasie. Z pewnością jednak tego typu wyszukiwanie ofert jest długotrwałe i nigdy nie ma pewności, czy interesujący nas produkt zostanie gdzieś pokazany szerszej publiczności.

Jakie produkty warto kupić w Black Friday?

Jest to pytanie, na które ciężko udzielić odpowiedzi. Nie jednak z powodu braku możliwości wskazania rodzajów produktów, które warto kupić, a z powodu różnych preferencji i wymagań klientów. Można jednak wskazać zbiorczo, że na pewno warto zaopatrzyć się w odzież na sezon wiosenno-letni, która w Czarny Piątek jest wyprzedawana ze sklepów. Można wtedy znaleźć wiele produktów w zaskakująco niskich cenach. Po drugie, trzeba koniecznie zwrócić uwagę na elektronikę. W okresie świątecznym zazwyczaj producenci sprzętu RTV/AGD prezentują swoje nowe urządzenia, jednocześnie przeceniając stare. Pojęcie starych jest oczywiście umowne – są to w dalszym ciągu produkty fabrycznie nowe, technologicznie pochodzące zazwyczaj z tego samego roku. Różnice między urządzeniami dopiero wchodzącymi na rynek, a tymi przecenionymi, zazwyczaj nie jest znaczna, jeżeli chodzi o technologię. Normalnym jest, że producenci jedynie dokonują drobnych korekt w zakresie designu. Dlatego warto zaopatrzyć się w tego typu produkty, gdy są przecenione. Trzecią kategorią dóbr, którymi szczególnie trzeba się zainteresować przed Black Friday, są dobra luksusowe, takie jak perfumy, biżuteria, czy też zegarki. Na pewno każdy chciałby mieć elegancki czasomierz na ręce i pachnieć markowym perfumem, na które to rzeczy ciężko sobie pozwolić, kiedy są w regularnej cenie. Czarny Piątek stanowi świetną okazję, żeby tego typu przedmioty kupić. Dla szczęśliwych rodziców, 26 listopada 2021 r. stanowić będzie świetną okazję do nabycia najróżniejszych akcesoriów dla najmłodszych. Przebierać można w ofertach wózków, zabawek, mebli i innych przedmiotów, które są niezbędne dla każdego dziecka. Z pewnością nasze pociechy będą niezwykle zadowolone, mogąc sobie wybrać wymarzoną grę lub zabawkę, która w regularnej cenie jest najzwyczajniej w świecie zbyt droga.

Black Friday jest jednym z nielicznych dni w roku, kiedy praktycznie za bezcen można kupić rzeczy, na które normalnie nie można sobie pozwolić. Trzeba jednak szybko reagować na wszelkie promocje i okazje specjalne, ponieważ przecenione towary potrafią znikać z półek w ekspresowym wręcz tempie. Warto również rozważyć – w przypadku braku gotówki– wzięcie pożyczki do 5.000 złotych za pośrednictwem Solcredit. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej Solcredit.pl. Gwarantujemy, że absolutnie każdy będzie zachwycony, gdy na Black Friday będzie mógł trochę zaszaleć i zakupić wymarzone przedmioty!

Szybka pożyczka

Online i natychmiast 100 - 5000 zł

arrow icon

Solcredit pomaga znaleźć najlepsze oferty kredytowe od większości pożyczkodawców na rynku, z możliwością spłaty od 91 do 120 dni, maksymalne RRSO wynosi 485,25%. Na przykład, w przypadku pożyczki w wysokości 2000zł na spłatę w ciągu 120 dni, opłaty będą miały wysokość 104,30 zł, całkowita płatność wyniesie 2104,30 zł; RRSO 27,80%. Solcredit nigdy nie naliczy opłaty za korzystanie z naszych usług. Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku. Zawsze otrzymasz pełną i precyzyjną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych kosztach przed zawarciem umowy o pożyczkę. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.01.2024 r.

Zdecydowana większość ludzi uwielbia okres Świąt Bożego Narodzenia. Są to najbardziej rodzinne i magiczne dni w całym roku. Jednocześnie wielu z nas przywykło do tego, że Święta powinny być dopięte na ostatni guzik. Wigilijny stół powinien być suto zastawiony, prezenty pod choinką pięknie przyozdobi... więcej
Nowe przepisy – RRSO pożyczek znacznie niższe! Pożyczki online mają stać się znacznie tańsze, ze względu na planowane wprowadzenie zmian prawnych. Nowelizacja ustawy antylichwiarskiej będzie miała także kilka innych istotnych skutków. Jak to więc wszystko wpłynie na pożyczkobiorców? Czy i ile oni zy... więcej