O Nas

Założony w maju 2011 w regionie bałtyckim, Solcredit rozpoczął swoją historię w Estonii. Biorąc pod uwagę postępy kraju w dziedzinie technologii cyfrowej oraz poszukując nieco więcej słońca, wyruszyliśmy do Hiszpanii, gotowi stać się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradczych tego kraju.

Naszym celem jest zaproszenie wszystkich tych, którzy potrzebują podjąć krótkoterminową pożyczkę na pokrycie kosztów. Klienci
mogą już zapomnieć o skomplikowanych procedurach czy braku elastyczności, kiedy pilnie potrzebują pożyczki. Wystarczy, że
skorzystają z naszej porównywarki, aby mądrze wybrać przy składaniu wniosku o pożyczkę.

Technologia

Opracowana przez nas technologia to czynnik, który wyróżnił nas spośród konkurencyjnych firm. Dzięki naszej najnowszej
technologii, wyszukiwanie oraz porównywanie kredytów jest realizowane z ogromną szybkością przy zachowaniu bezwzględnej
dyskrecji i bezpieczeństwa. Pozwalamy klientom poznać oferty obecne na rynku oraz porównać cechy każdej z nich w zależności od
ich potrzeb. Proces pożyczkowy jest zautomatyzowany – po złożeniu wniosku o pożyczkę, klient odpowiedź otrzymuje w zaledwie 4 minut.

Zobowiązanie

Celem całego zespołu jest Solcredit zagwarantowanie najlepszej usługi. Zobowiązaliśmy się zapewnić przejrzystość, bezpieczeństwo, poufność, odpowiedzialność oraz znakomitą obsługę każdego klienta Solcredit. A wszystko to całkowicie za darmo.

Naszym celem jest umożliwienie klientom decydowania, przy użyciu inteligentnej porównywarki, która pożyczka będzie dla nich najbardziej korzystny. Naszą nagrodą jest stanie się znakomitej jakości firmą doradczą w sprawach pożyczkową. Jesteśmy gotowi zająć się wnioskiem klienta złożonym z jakiegokolwiek miejsca za pomocą dowolnych środków, niezależnie od tego, czy został złożony z komputera, czy urządzenia mobilnego.

Solcredit

Życie jest pełne dobrych i zaskakujących niespodzianek, ale niestety bywa, że nie jesteśmy przygotowani na szybką reakcję i potrzebujemy wsparcia. Nieprzewidziany wydatek związany z dziećmi, nieplanowana wizyta u lekarza, chory pies, prezent, który naprawdę trzeba podarować przyjacielowi lub partnerowi – wiele się może zdarzyć, a gdy zaskakują nas nieprzewidziane wypadki, przychodzi na myśl Solcredit.

Nie chcemy widzieć ludzie w długach. Chociaż brzmi to paradoksalnie, że te słowa płyną od kogoś, kto zapewnia sposób na uzyskanie pożyczki, to tak naprawdę nam chodzi to ułatwienie klientom otrzymania pieniędzy, gdy najbardziej tego potrzebują i tak, żeby odsetki nie zmieniły się w problem.

Potrzebne wsparcie finansowe? Złóż wniosek o pożyczkę osobistą w Solcredit już teraz!