O Nas

Założony w maju 2011 w regionie bałtyckim, Solcredit rozpoczął swoją historię w Estonii. Biorąc pod uwagę postępy kraju w dziedzinie technologii cyfrowej oraz poszukując nieco więcej słońca, wyruszyliśmy do Hiszpanii. gotowi stać się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradczych tego kraju.

Naszym celem jest zaproszenie wszystkich tych, którzy potrzebują podjąć krótkoterminową pożyczkę na pokrycie kosztów. Zapomnij o skomplikowanych procedurach czy braku elastyczności, kiedy pilnie potrzebujesz pożyczki i skorzystaj z naszego komparatora, aby mądrze wybrać przy składaniu wniosku o pożyczkę.

Technologia

Opracowana przez nas technologia to czynnik, który wyróżnił nas spośród konkurencyjnych firm. Dzięki naszej najnowszej technologii, wyszukiwanie oraz porównywanie kredytów jest realizowane z ogromną szybkością przy zachowaniu bezwzględnej dyskrecji i bezpieczeństwa. Pozwalamy klientom poznać oferty obecne na rynku oraz porównać cechy każdej z nich w zależności od ich potrzeb.


Spośród wyników wyszukiwania, nasz komparator bierze pod uwagę formalne jednostki udzielające pożyczek, których reputacja sytuuje je w strefie środkowej. Proces kredytowy jest zautomatyzowany – po złożeniu wniosku o pożyczkę, odpowiedź otrzymuje się w zaledwie 5-10 minut.

Zobowiązanie

Celem całego zespołu jest Solcredit zagwarantowanie najlepszej usługi. Zobowiązaliśmy się zapewnić przejrzystość, bezpieczeństwo, poufność, odpowiedzialność oraz znakomitą obsługę każdego klienta Solcredit. A wszystko to całkowicie za darmo.


Naszym celem jest umożliwienie klientom decydowania, przy użyciu inteligentnego komparatora, który kredyt będzie dla nich najbardziej korzystny. Naszą nagrodą jest stanie się znakomitej jakości firmą doradczą w sprawach kredytowych i jesteśmy gotowi zająć się Twoim wnioskiem z jakiegokolwiek miejsca za pomocą dowolnych środków, niezależnie od tego czy został złożony z komputera, czy urządzenia mobilnego.

Solcredit

Życie jest pełne dobrych i zaskakujących niespodzianek, ale niestety bywa, że nie jesteśmy przygotowani na szybką reakcję i potrzebujemy wsparcia. Nieprzewidziany wydatek związany z dziećmi, nieplanowana wizyta u lekarza, chory pies, prezent, który naprawdę trzeba podaworac przyjacielowi lub partnerowi – wiele się może zdarzyć, a gdy zaskakują nas nieprzewidziane wypadki, przychodzi na myśl Solcredit.

Nie chcemy widzieć Cię w długach, i chociaż brzmi to paradoksalnie, że te słowa płyną od kogoś, kto zapewnia Ci sposób na uzyskanie pożyczki, to tak naprawdę nam chodzi to ułatwienie Ci otrzymania pieniędzy, gdy najbardziej tego potrzebujesz i tak, żeby odsetki nie zmieniły się w problem.

Czy potrzeba Ci wsparcia? Złóż wniosek o pożyczkę osobistą w Solcredit już teraz!