Finanse

Pożyczki online w Solcredit – jak pożyczać przez internet
Z całą pewnością bardzo wiele osób choć raz w życiu znalazło się w sytuacji, w której w relatywnie krótkim okresie czasu musieli zdobyć sporo gotówki. Najczęściej sytuacje te powodowane są przez zdarzenia mniej lub bardziej losowe, takie jak urodzenie się dziecka, śmierć kogoś bliskiego, wypadek komunikacyjny, czy też – oby nie – choroba. Często zdarza się również, iż sami z siebie chcemy zrobić bliskim niespodziewany prezent, a w danym momencie nie mamy na to wystarczającego budżetu. Dlatego też pozytywnie należy oceniać działalność instytucji pożyczkowych, które w łatwy i szybki sposób są w stanie udzielić drobnego kredytu nawet najbardziej potrzebującym. Naszą główną misją jest pomoc w spełnieniu Twoich marzeń oraz celów bez dodatkowych problemów i kłopotów. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość powiększenia swojego budżetu domowego bez wychodzenia z domu, co w obecnych czasach wydaje nam się bardzo istotne. Uzyskaj pożyczkę bez zbędnych wizyt w siedzibach bankowych, wystarczy do tego dostęp do internetu na telefonie lub komputerze. Wejdź na naszą stronę solcredit.pl, wypełnij odpowiednio przygotowany przez nas formularz, a my wyszukamy dla Ciebie najlepszą możliwie ofertę całkowicie za darmo.

Jak bezpiecznie pożyczać online?

W opinii wielu osób zaciąganie zobowiązań w instytucjach bankowych jest niezwykle stresujące. Większość użytkowników za najcięższe i najbardziej stresogenne uważa samą procedurę przygotowania i złożenia wniosku kredytowego. Wypełniając wniosek o udzielenie pożyczki musimy niewątpliwie podzielić się z pożyczkodawcą naszymi danymi osobowymi, co budzi u niektórych uzasadnione obawy. Wielokrotnie dochodziło bowiem do sytuacji, w których podmioty podszywające się pod instytucje finansowe wyłudzały w ten sposób personalia i następnie zaciągały na rzecz pokrzywdzonych bardzo wysokie pożyczki lub kredyty. Dlatego stawiamy na bezpieczeństwo i gwarantujemy, iż jesteśmy instytucją legitymującą się wszelkimi wymaganymi przez prawo zezwoleniami, a ponadto działamy od na rynku europejskim od wielu lat.

Przechodząc do konkretów koniecznym jest wskazanie, że analizując możliwość przyznania pożyczki danemu klientowi, ubiegamy się wyłącznie o informacje, które są niezbędne do wydania decyzji pozytywnej. Ponadto, w pełni wykonując zobowiązania nakładane przez RODO, przechowujemy dane klientów w sposób legalny oraz wyłącznie przez okres niezbędny do zawarcia i wykonania umowy. Chcąc pomóc w zapewnieniu każdemu poczucia bezpieczeństwa w sieci, zasadnym jest również zasygnalizowanie i zwrócenie szczególnej uwagi na fakt, że wszelkie istniejące i działające w Polsce podmioty udzielające kredytów i pożyczek posiadają dedykowane, szyfrowane strony internetowe, które zazwyczaj rozpoczynają się od „https://” , zamiast http://.

Ponadto warto mieć w pamięci, że jakiegokolwiek wprowadzenia danych osobowych do sieci najlepiej dokonywać przy użyciu własnego urządzenia końcowego, tj. komputera, telefonu, tabletu itp. Jednocześnie najbezpieczniej być połączonym z własną siecią WiFi np. w domu. Co również niezwykle istotne, pożyczki online zazwyczaj udzielane są przez będące pod bieżącą kontrolą państwową instytucje finansowe. Podmioty te, poza koniecznością uzyskania stosownych zezwoleń na prowadzenie działalności, są rutynowo sprawdzane przez organy administracji publicznej.

Powyższe czynniki pozwalają na odróżnienie legalnie działających instytucji od nieformalnych i niezalegalizowanych podmiotów. W celu podsumowania, uzasadnioną jest teza, że w obecnych czasach można dzielić się danymi osobowymi przy wykorzystaniu internetu, jednak trzeba zachować szczególną ostrożność i zwracać uwagę na powyżej wymienione aspekty.

Jeśli masz problemy ze spłatą, możesz skorzystać z porad zamieszczonych na naszym blogu "Spłata chwilówek"

Szybka pożyczka

Online i natychmiast 100 - 5000 zł

arrow icon
Zaczynajmy!

Solcredit pomaga znaleźć najlepsze oferty kredytowe od większości pożyczkodawców na rynku, z możliwością spłaty od 91 do 120 dni, maksymalne RRSO wynosi 485,25%. Na przykład, w przypadku pożyczki w wysokości 2000zł na spłatę w ciągu 120 dni, opłaty będą miały wysokość 104,30 zł, całkowita płatność wyniesie 2104,30 zł; RRSO 27,80%. Solcredit nigdy nie naliczy opłaty za korzystanie z naszych usług. Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku. Zawsze otrzymasz pełną i precyzyjną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych kosztach przed zawarciem umowy o pożyczkę. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.01.2024 r.

Z całą pewnością okres wakacji jest czasem, na który z utęsknieniem czeka absolutnie każdy. Zarówno dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, które mają przeszło dwa miesiące wolnego od codziennych obowiązków, jak i dorosłych. Im zazwyczaj przysługuje jedynie około dwa tygodnie na odpoczynek. Lipiec ... więcej
Nadchodzące lato będzie inne niż poprzednie. Jak każdy doskonale wie, ostatnie dwa lata naznaczone były pandemią koronawirusa, która wręcz wywróciła cały świat do góry nogami. Podczas wakacji obowiązywały liczne ograniczenia, często całkowicie uniemożliwiające wyjazd na wczasy lub urlop. Co do zasad... więcej