Rata na plus

Rata na plus logo

Rata na plus oferuje nie tylko prostotę, wygodę, szybkość i atrakcyjne warunki finansowe, ale także rozbija pożyczki na raty, dzięki czemu pożyczkę można spłacić z dużo mniejszym wysiłkiem.

Czym pożyczka Rata na Plus jest łatwa do uzyskania?

Rata na Plus stosuje indywidualne podejście od każdego klienta oraz jego sytuacji. W tej firmie można uzyskać także tzw. pożyczki dla zadłużonych. Ten pożyczkodawca podaje bowiem informacje, że posiadanie przeterminowanego zobowiązania wcale nie musi być przeszkodą do uzyskania pożyczki, o ile tylko zdolność kredytowa zostanie oceniona pozytywnie. Przeszkodą nie do przejścia okazują się dopiero zajęcia komornicze oraz wpisy w katalogach dłużników.

Szansę na uzyskanie pożyczki w Rata na Plus ma naprawdę spora grupa ludzi. Warto więc aplikować tutaj o pożyczkę np. wtedy, gdy bank odmówił udzielenia kredytu.

Rata na Plus – imponujące statystyki

Na polskim rynku Rata na Plus działa już od kilku lat i przez ten czas intensywnie się rozwijała, co ma odbicie w liczbach. Ten pożyczkodawca obsłużyć już 200 tys. klientów i udzielił już ponad 300 tys. pożyczek. Rata na Plus zapewnia także to, że wnioski pożyczkowe są rozpatrywane przez 24 godziny na dobę w 7 dniach tygodnia.

Tak imponujące statystyki nie wzięły się znikąd. Rata na Plus ma bowiem dobrą ofertę przystosowaną do potrzeb klientów w XXI wieku. Firma może się pochwalić nowoczesnym system informatycznym zapewniającym szybkość i przejrzystość usług oraz zagwarantowaniem bezpieczeństwa. Klienci doceniają też tego pożyczkodawcę online za minimum formalności oraz szybkość działania.

Rata na Plus jest własnością cenionej grupy Aventus Group, która zarządza także takimi markami, jak Smart Pożyczka, Pożyczka Plus oraz Lew Pożyczka. Firma dokłada także starań, aby ciągle się rozwijać i wdrażać nowe rozwiązania mające spełnić wymagania współczesnych klientów.

Warunki finansowe pożyczki ratalnej Rata na Plus

Jak mówi sama nazwa, Rata na Plus nie specjalizuje się w chwilówkach, lecz w pożyczkach na raty. Można tu pożyczyć od 600 zł do 10 000 zł, przy czym za pierwszym razem maksymalna kwota może wynieść 5 000 zł. Dla pierwszej pożyczki okres kredytowania wynosi od 2 do 4 miesięcy, a w przypadku następnych pożyczek środki można uzyskać nawet na 12 miesięcy. Wartości orientacyjne kosztów pożyczki prezentują się tak:

 • Pożyczka 1 000 zł na 3 miesiące to rata 446.57 zł, a całkowita kwota do zwrotu to 1339.71 zł
 • Pożyczka 1 000 zł na 6 miesięcy to rata 237.73 zł, a całkowita kwota do zwrotu to 1426.38 zł
 • Pożyczka 2 000 zł na 3 miesiące to rata 893.48 zł, a całkowita kwota do zwrotu to 2680.44 zł
 • Pożyczka 2 000 zł na 6 miesięcy to rata 475.62 zł, a całkowita kwota do zwrotu to 2853.72 zł
 • Pożyczka 5 000 zł na 6 miesięcy to rata 1189.30 zł, a całkowita kwota do zwrotu to 7135.80 zł
 • Pożyczka 5 000 zł na 12 miesięcy to rata 667.00 zł, a całkowita kwota do zwrotu to 8004.00 zł
 • Pożyczka 10 000 zł na 6 miesięcy to rata 2378.78 zł, a całkowita kwota do zwrotu to 14272.68 zł
 • Pożyczka 10 000 zł na 12 miesięcy to rata 1333.98 zł, a całkowita kwota do zwrotu to 16007.76 zł

Dla reprezentatywnego przykładu pożyczki RRSO wynosi 521,84%. Należy mieć jednak świadomość, że wartość tego parametru może być inna dla każdego przykładu. Zwykle RRSO jest niższe dla dłuższego okresu kredytowania.

Jak potwierdzić tożsamość?

Tak, jak każdy odpowiedzialny pożyczkodawca, tak i Pożyczka na Raty ze względów bezpieczeństwa weryfikuje tożsamość swoich klientów. Można tego dokonać na dwa sposoby:

 • Przez standardowy przelew weryfikacyjny na symboliczny jeden grosz, który należy wykonać z osobistego rachunku bankowego.
 • Korzystając z ekspresowego i bezpłatnego potwierdzenia tożsamości, przy użyciu specjalnego systemu. Całość sprowadza się więc do zalogowania na swoje konto bankowe.

Pożyczkodawca może swobodnie wybrać którąś z tych metod. Jeśli ważne jest jak najszybsze załatwienie pożyczki, to rekomendowany jest drugi sposób z powyższej listy.

Kiedy środki na koncie?

Złożenie aplikacji o pożyczkę i potwierdzenie tożsamości to zwykle kwestia kilkunastu minut spędzonych przed komputerem. Później trzeba chwilę odczekać na uzyskanie decyzji, a informację o tym, czy pożyczka została przyznana, otrzymywana jest przez wiadomość SMS.

Czas dotarcia środków zależny jest od sesji bankowych oraz od tego, w jakim banku prowadzi się konto. Rata na Plus prowadzi rachunki w PKO Bank Polski, Alior Bank, Bank Millennium oraz w Santander Bank.

Spłata pożyczki

W Rata na Plus pożyczkę można spłacić na kilka sposobów. Jednym z nich jest tzw. przelew ekspresowy, którego dokonać można po zalogowaniu się na swoje konto na stronie tego pożyczkodawcy. Alternatywne sposoby to przelew tradycyjny z konta swojego lub innej osoby, lub też przelanie środków w placówce pocztowej lub bankowej. W takim przypadku należy pamiętać o tym, aby wpisać odpowiednią nazwę w tytule przelewu. Powinno się w nim zawrzeć swój numer PESEL oraz numer danej pożyczki.

Jeśli spłata raty okazuje się być problemem, to w interesie pożyczkobiorcy widnieje jak najszybszy kontakt z działem obsługi klienta Rata na Plus. Wtedy to można spróbować się porozumieć w kwestii rozwiązania tego problemu.

Jak zawsze trzeba być świadomym, że brak uregulowania zobowiązania pożyczkowego może wiązać się z takimi konsekwencjami, jak naliczenie odsetek karnych i kosztów procedury windykacji długu. Ponadto może się to zakończyć pojawieniem wpisów w katalogach dłużników.

Plusy i minusy pożyczki

Do największych zalet oferty Rata na Plus zalicza się:

 • Niska minimalna granica wieku. Ten pożyczkodawca oferuje pożyczki dla osób od 19 lat, co sprawia, że może to być dobra oferta np. dla studentów.
 • Ograniczenie formalności do minimum
 • Dostępność 24/7
 • Możliwość uzyskania relatywnie dużych kwot na względnie długi czas
 • Elastyczność zarówno w zakresie samej oferty, jak i możliwości spłaty pożyczki.

Minusem oferty Rata na Plus jest konieczność legitymowania się dobrą zdolnością kredytową oraz brakiem negatywnych wpisów w katalogach dłużników. Część klientów narzeka także na ograniczenia czasowe i kwotowe w przypadku pierwszej pożyczki.

Korzyści:

 • Wysoce profesjonalny poziom obsługi będący gwarancją indywidualnego podejścia do każdego Klienta
 • W przypadku pożyczek ratalnych ich spłata jest często dużo prostsza niż w przypadku chwilówek
 • Korzystanie z usług firmy, dla której bezpieczeństwo danych osobowych jest absolutnym priorytetem

Wymagania:

 • Wiek pomiędzy 21 a 73 lata
 • Polskie obywatelstwo
 • Posiadanie konta w polskim banku oraz telefonu
 • Aktualne zatrudnienie i brak negatywnych wpisów w katalogach dłużników

Szczegóły pożyczki:

 • Pożyczyć można aż 5 000 złotych
 • Bardzo długi okres spłaty, który może wynieść nawet pół roku

Kontakt:

 • 85 871 00 60
 • info@ratanaplus.pl

Polityka prywatności: http://www.aventusgroup.nazwa.pl/pliki/ratanaplus/Polityka_Prywatnosci_i_Cookies_ratanaplus.pl_25.05.2018.pdf

Zostaw recenzję

Ocena

Recenzja przesłana pomyślnie
Przepraszamy, prosimy o podanie wszystkich informacji