Pożycz Pożyczkę

Pożyczpożyczkę Logo

Pożycz Pożyczkę to marka należąca do XDIGITAL Sp. z o.o., od której pożyczyć można aż 25 000 złotych. Spłatę można zaś rozbić na nawet 4 lata. Pożycz Pożyczkę stawia również na ograniczenie formalności do minimum oraz szybkość podejmowania decyzji.

Czym jest Pożycz Pożyczkę?

Jak sama nazwa wskazuje, Pożycz Pożyczkę specjalizuje się w udzielaniu pożyczek. Firma działa jako swego rodzaju pośrednik, a pożyczki są udzielane przez Rapida Sp. z o.o.

Co prawda sama marka Pożycz Pożyczkę nie należy do najbardziej rozpoznawalnych na rynku, to jednak dostępna tu propozycja robi spore wrażenie.

Pożyczki do 25 000 zł do 60 miesięcy!

Wysokość pożyczki zdecydowanie wyróżnia Pożycz Pożyczkę na tle standardów rynkowych, można tu uzyskać do 25 000 zł i to nawet na 60 miesięcy. Warto więc skierować swoją uwagę szczególnie wtedy, gdy chce się pożyczyć naprawdę duże sumy pieniędzy. W dodatku dzięki możliwości rozbicia zobowiązania nawet na kilka lat miesięczna wysokość raty może być całkiem niska.

Środki uzyskane przez Pożycz Pożyczkę można przeznaczyć na większe inwestycje, np. kupno samochodu, czy też szeroko zakrojony remont mieszkania. Cel przeznaczenie środków z pożyczki może być jednak absolutnie dowolny.

Kto może otrzymać pożyczkę?

Przez Pożycz Pożyczkę otrzymać można wyjątkowo duże sumy pieniędzy na wyjątkowo długi czas. Wymogiem pożyczkodawcy jest jednak posiadanie gwaranta. Gwarant zwany jest także poręczycielem lub też żyrantem i stanowi zabezpieczeni pożyczki.

Gwarantem może być każda osoba, w wieku do 70 lat, która ma odpowiednią zdolność i historię kredytową, aby być wiarygodnym zabezpieczeniem pożyczki.

Kto może być gwarantem?

Tak naprawdę każdy może być gwarantem pożyczki, o ile tylko wyrazi na to zgodę i spełni wymagania pożyczkodawcy. Zazwyczaj jednak gwarantem jest osoba bliska pożyczkobiorcy, np. członek rodziny lub dobry przyjaciel.

Zaciągając pożyczkę z gwarantem, należy zachować podwójną ostrożność, ponieważ ponosi się nie tylko ryzyko finansowe wobec pożyczkodawcy, ale także odpowiedzialność wobec gwaranta.

Pożyczki bez BIK i bez BIG i bez KRD

Oferta dostępna w Pożycz Pożyczkę jest przeznaczona dla niemal każdego, w tym także osób o kiepskiej historii kredytowej. Niska ocena punktowa w BIK, czy też negatywne wpisy w bazach takich jak BIG, czy też KRD nie stanowią tu problemu.

Oczywiście jednak należy zachować rozwagę w pożyczaniu pieniędzy, szczególnie wtedy, kiedy ma się problem z płynnością finansową.

Jak aplikować o pożyczkę?

Aplikowanie o pożyczkę w tym przypadku polega na uzupełnieniu krótkiego wniosku. Konieczne jest podanie danych osobowych zarówno potencjalnego pożyczkobiorcy, jak i jego gwaranta. Potrzebne więc będą dwa dowody osobiste.

Po przesłaniu wniosku należy oczekiwać na telefon od konsultanta firmy pożyczkowej, który przedstawi dalsze informacje na temat sposobu finalizacji pożyczki.

Podsumowanie oferty

Ogromie sumy na długi czas i to nawet przy kiepskiej historii kredytowej – oferta dostępna przez portal Pożycz Pożyczkę brzmi naprawdę dobrze.

Należy jednak pamiętać, że jest to pożyczka z gwarantem, a zaciągając ją, bierze się na siebie dużą odpowiedzialność. Z tego powodu skorzystanie z takiej pożyczki musi być odpowiedzialne i poprzedzone dokładną analizą sytuacji.

Korzyści:

  • Szybkość i prostota
  • Możliwość otrzymania pożyczki nawet przy negatywnej historii kredytowej czy też będąc zadłużonym
  • Pożyczka może opiewać na bardzo wysoką kwotę i można ją rozbić na wiele mniejszych rat, które łatwiej spłacić

Wymagania:

  • Polskie obywatelstwo
  • Posiadanie konta w polskim banku oraz telefonu
  • Pozytywne przejście procesu weryfikacji

Szczegóły pożyczki:

  • Pożyczka nawet na 25 000 złotych
  • Spłatę pożyczki można rozłożyć na aż 48 miesięcy

Kontakt:

  • 732 100 752
  • kontakt@pozyczpozyczke.pl


Polityka prywatności: http://rcb24.pl/2018/06/polityka-prywatnosci-rodo/

Zostaw recenzję

Ocena

Recenzja przesłana pomyślnie
Przepraszamy, prosimy o podanie wszystkich informacji