Pomoc

Solcredit posiada internetową darmową usługę porównania pożyczek, która pomaga w znalezieniu najlepszych instytucji i najlepszych ofert. Klient wybiera kwotę, jakiej potrzebuje i na jak długo. Klient może ubiegać się o pożyczkę do maksymalnej kwoty 5000 zł i okresie spłaty do 120 dni.

Przy użyciu najnowszej technologii wyszukujemy najlepsze i najbardziej uznane instytucje, po czym wysyłamy informacje do klienta, wskazując najlepszą opcję. Przed przyjęciem naszego zalecenia prosimy pamiętać, ze wzięcie pożyczki to duża odpowiedzialność i należy przestrzegać warunków, aby zwrócić pożyczkę w określonym terminie i w określonej formie.

Proces odbywa się 100% online, bez kolejek, bez żyrantów, bez zatrudnienia, bez formalności. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat całego procesu należy zapoznać się z treścią Jak to działa.

Solcredit przeprowadza wyszukiwanie i porównanie pożyczek wśród najlepszych i najbardziej uznanych agencji kredytowych w Polsce. Te firmy partnerskie oferują pożyczki osobiste przez Internet na kwoty od 100 zł do 5000 zł z terminem spłaty do 120 dni.

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, należy wziąć pod uwagę następujące wymagania pożyczkodawców:

  • Być w wieku pomiędzy 18 a 80 rokiem życia
  • Mieszkać w Polsce
  • Posiadać rachunek w banku państwowym
  • Adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego oraz numer telefonu komórkowego.

W celu przeprowadzenia odpowiedniego rozeznania i wskazania najlepszej opcji pożyczki, prosimy o podanie następujących danych:

• Płeć wnioskodawcy (kobieta lub mężczyzna)

• Imię i nazwisko

• Numer dokumentu tożsamości / NIP

• Adres

• Kod pocztowy

• Miasto

• Numer telefonu komórkowego

• E-mail

• Numer rachunku bankowego

W celu uzyskania szczegółowych informacji o tym, jak używamy danych osobowych, należy zapoznać się z sekcją Polityka Prywatności.

Solcredit nie udziela pożyczek. Usługa Solcredit polega na doradztwie kredytowym dla tych, którzy chcą być dobrze poinformowani odnośnie istniejących możliwości pożyczkowych na rynku oraz związanych z nimi warunkami. Porady Solcredit są całkowicie darmowe.

Opłata jest ustalana indywidualnie i nie ma możliwości poznania jej przed złożeniem wniosku i przejściem przez weryfikację historii kredytowej. Stopy procentowe pożyczkodawców różnią się w zależności od tego, kto ubiega się o pożyczkę.

Nie. Posiadanie numeru telefonu komórkowego zarejestrowanego na swoje nazwisko jest jednym z wymogów stawianych przez agencje kredytowe w celu możliwości udzielania szybkich pożyczek osobistych.

Przy pomocy numeru telefonu komórkowego klienta pożyczkodawca będzie mógł potwierdzić dane osobowe, utrzymywać kontakt z klientem w sprawie jego wniosku oraz wysyłać wiadomości o nowych produktach i promocjach. Traktujemy wszelkie dane naszych klientów z należytym szacunkiem i dyskrecją. W celu zapoznania się z tym, jak dane osobowe są gromadzone i przetwarzane, należy przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Tak. W przypadku, gdy pożyczka zostanie przyznana, numer rachunku bankowego klienta będzie w wykorzystany i to właśnie tam pożyczkodawca wpłaci kwotę pożyczki.

Nie. Usługi Solcredit polegają na doradztwie poprzez narzędzie wyszukujące i porównujące internetowe pożyczki osobiste.

Aby korzystać z usług Solcredit, nie trzeba przejść testu wypłacalności. Czołowe agencje jednak korzystają z niego i mogą nie udzielić pożyczki w zależności od jego wyniku.

Nie. Solcredit oferuje usługi doradztwa kredytowego, aby pomóc klientowi osiągnąć spokój wobec nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Pytamy jednak o powód ubiegania się o pożyczkę w celu rozbudowania naszych wiadomości i możliwości udzielenia lepszej pomocy przy najczęstszych problemach.

W sytuacji potrzeby szybkich pieniędzy, nawet jeżeli klient jest zadłużony lub spóźnia się w spłacie długu, jest w BIK lub KRD, można przeprowadzić analizę przez Solcredit i złożyć wniosek. Bywa, że zadłużenie nie wpływa na decyzję pożyczkodawcy.

Klient powinien jednak dobrze przeanalizować sytuację, aby upewnić się, że będzie miał możliwość spłaty zarówno istniejącej, jak i nowej pożyczki.

W zależności od systemu analizy wypłacalności używanego przez pożyczkodawcę, który został wskazany jako najlepsza opcja dla danego klienta, jego historia kredytowa może mieć wpływ na to, czy pożyczka zostanie udzielona, czy też nie.

W każdym wypadku zalecamy przeprowadzenie wyszukiwania i porównania przy użyciu naszej porównywarki i złożenie wniosku. W wielu wypadkach pożyczki są udzielane.

Solcredit zapewnia darmowe wyszukiwanie i porównanie pożyczek osobistych. Proces analizy i zatwierdzenia wniosku jest przeprowadzany przez wybranego pożyczkodawcę. Każdy pożyczkodawca posiada własną procedurę.

Pożyczkodawcy mogą wziąć pod uwagę historię kredytową, test wypłacalności i weryfikację listy osób niewywiązujących się z płatności. Jednak powód, przez który klient nie otrzymał pożyczki, może zostać podany jedynie przez wybraną instytucję. W takim przypadku radzimy więc klientowi skontaktować się z nią, aby dokładnie poznać przyczynę i rozwiązać problem.

Nie. Można złożyć wniosek o osobistą pożyczkę przez Internet bez zatrudnienia, bez zabezpieczenia i bez formalności.

Klient powinien jednak wziąć pod uwagę spłatę pożyczki. W związku z tym klient powinien mieć źródło dochodu, aby zagwarantować wykonanie umowy.

Cały proces zatwierdzenia i udzielenia pożyczki leży po stronie pożyczkodawcy, więc nie możemy jednoznacznie powiedzieć, jak długo trwa otrzymanie pieniędzy. Nie możemy nawet zapewnić klienta, że jego wniosek zostanie zatwierdzony.

Możemy jednak zapewnić szybki proces analizy. Po potwierdzeniu wniosku w Solcredit wybrany podmiot odpowie w przeciągu 4 minut i wyśle bilans w ciągu kilku godzin. Niekiedy proces może wyjątkowo zająć trochę więcej czasu, lecz nie więcej niż 24 godziny.

Nasza porównywarka pożyczek jest zawsze dostępna dla klientów i o kolejną pożyczkę klient może ubiegać się tak samo jak o pierwszą.

Wszyscy pożyczkodawcy, którzy są naszymi partnerami, mają swoje własne procedury i prześlą klientowi wszelkie wymagane informacje potrzebne do bezproblemowej spłaty pożyczki.

Spłata pożyczki nie wymaga wysiłku i można jej dokonać poprzez bezpośredni przelew, za pośrednictwem karty kredytowej lub debetowej albo wpłacając w kasie banku lub na poczcie na konkretny rachunek bankowy. Klient powinien śledzić informacje udzielone przez pożyczkodawcę i dokonać spłaty w określonym czasie w celu uniknięcia dodatkowych opłat.

Można wybrać termin spłaty pożyczki: od 91 do 120 dni. Przed potwierdzeniem wniosku prosimy jednak o dokładne zapoznanie się z warunkami umowy wybranego podmiotu.

Solcredit nie ponosi odpowiedzialności za naruszenia.

Przed potwierdzeniem wniosku o pożyczkę u wybranego pożyczkodawcy prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami umowy dotyczącymi opóźnienia w spłacie lub niewywiązania się z płatności.

Te warunki różnią się w zależności od pożyczkodawcy, lecz zazwyczaj wpisują oni takie osoby na listę niewywiązujących się z płatności, taką jak na przykład BIK, i mogą podjąć postępowanie prawne w celu otrzymania płatności. Pragniemy podkreślić, że pożyczka osobista to duża odpowiedzialność, więc prosimy o upewnienie się co do wartości i terminu spłaty.

Solcredit jest dostępny przez 24 godziny na dobę przez cały rok, więc klienci mogą dokonać analizy pożyczek osobistych przy naszej pomocy, kiedy chcą.

Można skontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na adres support-pl@fiizy.com

Jeżeli zdarzy się coś niepodziewanego i ktoś potrzebuje szybkiej gotówki, to Solcredit może okazać się doskonałym rozwiązaniem.
Dlaczego?

Elastyczność: klient może wybrać wartość pożyczki (pomiędzy 100zł a 5,000zł) oraz termin, w którym chciałby dokonać jej spłaty (od 91 do 120 dni).
Oszczędność pieniędzy: Wyszukujemy najlepszych i najbardziej uznanych pożyczkodawców i przedstawiamy najlepszą opcję pożyczki.
Oszczędzasz czas: proces 100 % online. Bez kolejek, bez żyrantów, bez zatrudnienia, bez formalności.
Technologia: Korzystamy z tysięcy danych oraz najnowszej technologii przy wyszukiwaniu pożyczek z maksymalną szybkością, dyskrecją i bezpieczeństwem.
Nie ma ukrytych opłat: usługa jest całkowicie przejrzysta, co pozwala klientom poznać całkowity koszt szybkiej pożyczki, zanim potwierdzi swój wniosek.
4 minut lub krócej: prawie natychmiastowa odpowiedź pożyczkowa.

Aby skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami, korzystając z danych kontaktowych podanych na dole strony. Możesz skorzystać z niektórych z tych praw (np. do przeglądania, aktualizacji i usuwania swoich danych osobowych) po prostu logując się na swoje konto.