Pomoc

Solcredit posiada internetową darmową usługę porównania pożyczek, która pomaga w znalezieniu najlepszych instytucji i najlepszych ofert. Klient wybiera kwotę, jakiej potrzebuje i na jak długo. Można ubiegać się o pożyczkę do maksymalnej kwoty 5,000 zł i okres spłaty do 50 dni.

Przy użyciu najnowszej technologii, wyszukujemy najlepsze i najbardziej uznane instytucje, po czym posyłamy informacje do klienta, wskazując najlepszą opcję. Przed przyjęciem naszego zalecenia, prosimy pamiętać, ze wzięcie pożyczki to duża odpowiedzialność i należy przestrzegać warunków, aby zwrócić pożyczkę w określonym terminie i w określonej formie.

Proces odbywa się 100 % online, bez kolejek, bez żyrantów, bez zatrudnienia, bez formalności. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat całego procesu, należy zapoznać się z treścią Jak to działa.

Solcredit przeprowadza wyszukiwanie i porównanie pożyczek pośród najlepszych i najbardziej uznanych agencji kredytowych w Polzki. Te firmy partnerskie oferują pożyczki osobiste przez Internet na kwoty pomiędzy 100 zł i 5,000 zł z terminem spłaty do 50 dni.

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, należy wziąć pod uwagę następujące wymagania pożyczkodawców:

  • Być w wieku pomiędzy 18 a 80 rokiem życia
  • Mieszkać w Polzce
  • Posiadać rachunek w banku państwowym
  • Adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. oraz numer telefonu komórkowego.

W celu przeprowadzenia odpowiedniego rozeznania i wskazania najlepszej opcji pożyczki, prosimy o podanie następujących danych:

• Płeć wnioskodawcy (kobieta lub mężczyzna)

• Imię i nazwisko

• Numer dokumentu tożsamości / NIP

• Adres

• Kod pocztowy

• Miasto

• Numer telefonu komórkowego

• E-mail

• Numer rachunku bankowego

W celu uzyskania szczegółowych informacji o tym, jak używamy Twoich danych osobowych, należy zapoznać się z sekcją Polityka Prywatności.

Solcredit nie udziela pożyczek. Usługa Solcredit polega na doradztwie kredytowym dla tych, którzy chcą być dobrze poinformowani odnośnie istniejących możliwości pożyczkowych na rynku oraz związanych z nimi warunkami. Porady Solcredit są całkowicie darmowe.

Opłata jest ustalana indywidualnie i nie ma możliwości poznania jej przed złożeniem wniosku i przejściem przez weryfikację historii kredytowej. Stopy procentowe banków różnią się w zależności od tego, kto ubiega się o pożyczkę.

Nie. Posiadanie numeru telefonu komórkowego zarejestrowanego na swoje nazwisko jest jednym z wymogów stawianych przez agencje kredytowe w celu możliwości udzielania szybkich pożyczek osobistych.

Przy pomocy numeru telefonu komórkowego klienta, pożyczkodawca będzie mógł potwierdzić dane osobowe, utrzymywać kontakt z klientem w sprawie jego wniosku oraz posyłać wiadomości o nowych produktach i promocjach. Traktujemy wszelkie dane naszych klientów z utrzymaniem bezwzględnego szacunku i dyskrecji. W celu zapoznania się z tym, jak dane osobowe są gromadzone i używane, należy zwrócić się do naszej Polityki Prywatności.

Tak. W przypadku, gdy pożyczka zostanie przyznana, numer rachunku bankowego klienta będzie w sprawozdaniu i to właśnie tam pożyczkodawca wpłaci kwotę pożyczki.

Nie, Solcredit nie udziela żadnych pożyczek, ani osobom fizycznym ani prawnym. Usługi Solcredit polegają na doradztwie poprzez narzędzie wyszukujące i porównujące internetowe pożyczki osobiste.

Aby korzystać z usług Solcredit, nie trzeba przejść testu wypłacalności. Czołowe agencje jednak korzystają z niego i mogą nie udzielić pożyczki w zależności od jego wyniku.

Nie. Solcredit oferuje usługi doradztwa kredytowego, aby można było pomoc klientowi utrzymać spokój wobec nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Pytamy jednak o powód ubiegania się o pożyczkę w celu rozbudowania naszych wiadomości i możliwości udzielenia lepszej pomocy przy najczęstszych problemach.

W sytuacji potrzeby szybkich pieniędzy nawet, jeżeli klient jest zadłużony lub spóźnia się w spłacie długu, jest w BIK lub KRD, można jednak przeprowadzić analizę przez Solcredit i złożyć wniosek. Bywa, że zadłużenie nie wpływa na decyzję pożyczkodawcy.

Należy jednak dobrze przeanalizować sytuację, aby upewnić się, że będzie możliwa spłata zarówno istniejącej jak i nowej pożyczki.

W zależności od systemu analizy wypłacalności używanego przez pożyczkodawcę wybranego jako najlepsza opcja dla danego klienta, jego historia kredytowa może mieć wpływ na to, czy pożyczka zostanie udzielona czy też nie.

W każdym wypadku, zalecamy przeprowadzenie wyszukiwania i porównania przy użyciu naszego komparatora i złożenie wniosku. W wielu wypadkach, pożyczki są udzielane.

Solcredit zapewnia darmowe wyszukiwanie i porównanie pożyczek osobistych. Proces analizy i zatwierdzenia wniosku jest przeprowadzany przez wybranego pożyczkodawcę. Każdy pożyczkodawca posiada własną procedurę.

Pożyczkodawcy mogą wziąć pod uwagę historię kredytową, test wypłacalności i weryfikację listy osób niewywiązujących się z płatności. Jednak powód, przez który klient nie otrzymał pożyczki, może zostać podany jedynie przez wybraną instytucję. Radzimy więc skontaktować się z nią, aby dokładnie wiedzieć przyczynę i móc rozwiązać problem.

Nie. Można złożyć wniosek o osobistą pożyczkę przez Internet bez zatrudnienia, bez zabezpieczenia i bez formalności.

Należy jednak wziąć pod uwagę spłatę pożyczki. W związku z tym, należy mieć źródło dochodu, aby zagwarantować wykonanie umowy.

Tak. Wynajmujący również mogą skorzystać z usług doradztwa kredytowego oferowanych przez Solcredit oraz ubiegać się o pożyczkę osobistą.

Cały proces zatwierdzenia i udzielenia pożyczki leży po stronie pożyczkodawcy, więc nie możemy jednoznacznie powiedzieć, jak długo zajmie otrzymanie pieniędzy. Nie możemy nawet zapewnić klienta, że jego wniosek zostanie zatwierdzony.

Możemy jednak zapewnić szybki proces analizy. Po potwierdzeniu wniosku w Solcredit, wybrany podmiot odpowie w przeciągu 5-10 minut i wyśle bilans w ciągu kilku godzin. Niekiedy proces może wyjątkowo zając trochę więcej czasu, lecz nie więcej niż 24 godziny.

Nasz komparator pożyczek jest zawsze dostępny i o kolejną pożyczkę można ubiegać się w ten sam sposób, jak o pierwszą.

Gdy klient potrzebuje pożyczki i wykazuje dobre zachowanie finansowe, jego poziom zaufania stopniowo wzrasta i może się on cieszyć lepszymi warunkami pożyczki dzięki naszemu Programowi Lojalnościowemu.

Wszyscy pożyczkodawcy, który są naszymi partnerami, mają swoje własne procedury i prześlą klientowi wszelkie wymagane informacje potrzebne do bezproblemowej spłaty pożyczki.

Spłata pożyczki nie wymaga wysiłku i można jej dokonać poprzez bezpośredni przelew, z pośrednictwem karty kredytowej lub debetowej lub wpłaty w kasie banku na konkretny rachunek bankowy. Należy śledzić informacje udzielone przez pożyczkodawcę i dokonać spłaty w określonym czasie w celu uniknięcia dodatkowych opłat.

Można wybrać termin spłaty pożyczki: od 5 do 50 dni. Przed potwierdzeniem wniosku, prosimy jednak o dokładne zapoznanie się z warunkami umowy wybranego podmiotu.

Solcredit nie ponosi odpowiedzialności za naruszenia.

Przed potwierdzeniem wniosku o pożyczkę u wybranego pożyczkodawcy, prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami umowy, dotyczącymi opóźnienia w dokonaniu lub niewywiązania się z płatności.

Te warunki różnią się w zależności od biura kredytowego, lecz zazwyczaj wpisują oni takie osoby na listę niewywiązujących się z płatności, taką jak na przykład BIK, i mogą podjąć postępowanie prawne w celu otrzymania płatności. Pragniemy podkreślić, że pożyczka osobista to duża odpowiedzialność, więc prosimy o upewnienie się co do wartości i terminu spłaty.

Solcredit jest dostępny przez 24 godziny na dobę przez cały rok, więc klienci mogą dokonać analizy pożyczek osobistych przy naszej pomocy, kiedy chcą.

Zawsze podejmujemy wszelkie kroki w celu zapewnienia klientom najlepszej jakości usług. Jeżeli jednak klient nie jest z nich zadowolony, lub też jeżeli ma pozytywny komentarz lub informację zwrotną, Solcredit ma do dyspozycji różne metody komunikacji do wyboru klienta.

W sekcji Obsługa Klienta, można zostawić wiadomość, i odpowiemy na nią w ciągu 24 godzin. Można również skontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na adres info@solcredit.pl

Nasz zespół Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 21:00.

Jeżeli zdarzy się coś niepoodziewanego i potrzebujesz szybkiej gotówki, nie ma wątpliwości, że Solcredit to ostateczne rozwiązanie dla Twoich problemów z wypłacalnością, ponieważ pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru. Dlaczego?

• Elastyczność: możesz wybrać wartość pożyczki (pomiędzy 100zl 5000zl) oraz termin, w którym chciałbyś dokonać jej spłaty (od 5 do 50 dni).
• Oszczędzasz pieniądze: Wyszukujemy najlepszych i najbardziej uznanych pożyczkodawców i przedstawiamy najlepszą opcję pożyczki.
• Oszczędzasz czas: proces100 % online. Bez kolejek, bez żyrantów, bez zatrudnienia, bez formalności.
• Technologia: Korzystany z tysięcy danych oraz najnowszej technologii przy wyszukiwaniu pożyczek z maksymalną szybkością, dyskrecją i bezpieczeństwem.
• Nie ma ukrytych opłat: usługa jest całkowicie przejrzysta, co pozwala klientom poznać całkowity koszt szybkiej pożyczki, zanim potwierdzi swój wniosek.
• 10 lub krócej: prawie natychmiastowa odpowiedź od biur kredytowych.

Aby móc zobaczyć, uzyskać i usunąć swoje dane, które nam przekazałeś, zaloguj się na swoje konto, używając danych logowania. Po zalogowaniu możesz łatwo zobaczyć, pobrać lub usunąć swoje dane.