Jak to działa

Pożyczając pieniądze, należy poznać i przeanalizować wiele czynników, zanim podejmie się ostateczną decyzję, na którą ofertę pożyczki się zdecyduje. Na szczęście, złożenie wniosku o mini pożyczkę z Solcredit jest bardzo proste. Nasza porównywarka wyszukuje najlepsze i najbardziej uznane instytucje pożyczkowe oraz pomaga klientom znaleźć ofertę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom. W dodatku wszystko jest proste, nawet, jeżeli robi się to z telefonu komórkowego lub tabletu! Oszczędzaj czas! Nasza usługa jest online od początku do końca. Bez kolejek, bez żyrantów, bez zatrudnienia, bez formalności. I zupełnie za darmo!


Jakie wymogi trzeba spełnić, aby złożyć wniosek o pożyczkę?

Jest kilka prostych warunków, które należy spełnić, chcąc pożyczać online:

• Wiek pomiędzy 18 i 80 rokiem życia

• Mieszkanie w Polsce

• Posiadanie rachunku bankowego w polskim banku

• Posiadanie adres e-mail

• Posiadanie numer telefonu komórkowego

• Posiadanie oficjalnego dokumentu tożsamości / numeru NIP

Jak to działa?

Pożyczkę gotówką można otrzymać w czterech super prostych krokach:

1. Wybierz pożyczkę

Wystarczy, że wybierzesz kwotę, i czas, jaki potrzebujesz na spłatę.

Przy pierwszym korzystaniu z usług, można złożyć wniosek o pożyczki od 100 zł do 5,000 zł i wybrać okres spłaty do 50 dni.

2. Wyślij Wniosek

Wypełnij formularz, podając swoje dane osobowe. 100 % online, bez dodatkowych formalności.


3. Odpowiedź w ciągu zaledwie 5 minut.

Solcredit wykonuje całą pracę za Ciebie: przeprowadza szybkie wyszukiwanie, porównuje oferty pożyczek i przedstawia najlepszą opcję, dostosowaną do Twoich potrzeb.
Kiedy zaś otrzymasz wyniki Solcredit, wystarczy, że potwierdzisz chęć pożyczenia, a pożyczkodawca odpowie w ciągu 5-10 minut.

4. Dostajesz pieniądze.

To takie proste. Odbierz pieniądze i ciesz się nimi. Transfer może zająć kilka godzin, ale nie więcej niż 24. Jeżeli jednak jesteś już klientem Solcredit, możesz otrzymać pieniądze w zaledwie 5 minut.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, zapoznaj się ze stroną Pomoc.

Oprocentowanie

Stopa procentowa jest ustalana indywidualnie i nie ma możliwości poznania jej przed złożeniem wniosku i przejściem przez weryfikację historii kredytowej. Stopy procentowe różnią się w zależności od tego, kto ubiega się o pożyczkę. Uwaga! Pamiętaj, aby przed zaciągnięciem pożyczki zwrócić uwagę na: kwotę, stopę procentową, oferowane warunki oraz wartość pożyczki.

Jak spłacić pożyczkę?


Instytucja, która udzieliła ci pożyczki, wyjaśni cały proces spłaty: formę, termin oram miejsce. W każdym razie, zapewniamy, że spłata mini pożyczki jest równie bezpieczne jak jej potrzeba. Pragniemy podkreślić, że usługi Solcredit są darmowe, a wszelkie spłaty muszą być uiszczane na rzecz wybranego przez klienta pożyczkodawcy.

Czym może skutkować naruszenie umowy?

Złożenie wniosku pożyczkowego online to poważne zobowiązanie i powinno być dobrze zaplanowane. Nie warto ryzykować, jeżeli nie ma się pewności, że będzie się w stanie spłacić taką pożyczkę bez problemów. Jeżeli uważasz, że nie będzie to możliwe, to nie składaj wniosku. W wypadku nieprzestrzegania terminów i formy spłat mają zastosowanie dodatkowe obciążenia.

Opóźnienia również generują dodatkowe opłaty, nawet jeżeli nie są uznane za naruszenie. Dodatkowe koszty będą nieuniknione, a koszt mini pożyczki zostaną ponownie wyliczone na podstawie warunków umowy. Jeżeli znajdziesz się w takie sytuacji, radzimy niezwłocznie skontaktować się z pożyczkodawcą, w celu osiągnięcia porozumienia i uniknięcia obciążenia wszelkimi dalszymi odsetkami za zwłokę.