Jak to działa

Ludzie pożyczający pieniądze powinni poznać i przeanalizować wiele czynników, zanim podejmą ostateczną decyzję i finalnie wybiorą pożyczkę. Na szczęście złożenie wniosku o mini pożyczkę z Solcredit jest bardzo proste. Nasza porównywarka wyszukuje najlepsze i najbardziej uznane instytucje pożyczkowe oraz pomaga klientom znaleźć ofertę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom. W dodatku wszystko jest proste, nawet jeżeli robi się to z telefonu komórkowego lub tabletu! To wielka oszczędność czasu! Nasza usługa jest online od początku do końca. Bez kolejek, bez żyrantów, bez zaświadczeń, bez formalności. I zupełnie za darmo!


Jakie wymogi trzeba spełnić, aby złożyć wniosek o pożyczkę?

Jest kilka prostych warunków, które klient musi spełnić, chcąc pożyczać online:

• Wiek pomiędzy 18 i 80 rokiem życia

• Mieszkanie w Polsce

• Posiadanie rachunku bankowego w polskim banku

• Posiadanie adresu e-mail

• Posiadanie numeru telefonu komórkowego

• Posiadanie oficjalnego dokumentu tożsamości / numeru NIP

Jak to działa?

Pożyczkę gotówkową możesz otrzymać w czterech super prostych krokach:

1. Wybierz pożyczkę

Wystarczy, że wybierzesz kwotę i czas, jaki potrzebujesz na spłatę.

Przy pierwszym korzystaniu z usług możesz złożyć wniosek o pożyczkę od 100 zł do 5000 zł i wybrać okres spłaty do 120 dni.

2. Wysłanie wniosku

Wypełniasz formularz, podając swoje dane osobowe. 100% online, bez dodatkowych formalności.


3. Odpowiedź w ciągu zaledwie 4 minut

Solcredit wykonuje całą pracę za Ciebie: przeprowadza szybkie wyszukiwanie, porównuje oferty pożyczek i przedstawia najlepszą opcję dostosowaną do Twoich potrzeb.
Kiedy zaś otrzymasz wyniki od Solcredit, wystarczy, że potwierdzisz chęć pożyczenia, a pożyczkodawca odpowie w ciągu 4 minut.

4. Otrzymanie pieniędzy

To takie proste. Odbierasz pieniądze i cieszysz się nimi. Transfer może zająć kilka godzin, ale nie więcej niż 24. Jeżeli jednak już wcześniej byłeś klientem Solcredit, to możesz otrzymać pieniądze w zaledwie 4 minuty.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, zapoznaj się ze stroną Pomoc.

Oprocentowanie

Stopa procentowa jest ustalana indywidualnie i nie ma możliwości poznania jej przed złożeniem wniosku i przejściem przez weryfikację historii kredytowej. Stopy procentowe różnią się w zależności od tego, kto ubiega się o pożyczkę. Uwaga! Pamiętaj, aby przed zaciągnięciem pożyczki zwrócić uwagę na: kwotę, stopę procentową, oferowane warunki oraz wartość pożyczki.

Jak spłacić pożyczkę?


Instytucja, która udzieliła klientowi pożyczki, wyjaśnia cały proces spłaty: formę, termin oraz miejsce. W każdym przypadku zapewniamy, że spłata mini pożyczki jest równie bezpieczna jak jej zaciągnięcie. Chcemy podkreślić, że usługi Solcredit są darmowe, a wszelkie spłaty muszą być uiszczane na rzecz wybranego przez klienta pożyczkodawcy.

Czym może skutkować naruszenie umowy?

Złożenie wniosku pożyczkowego online to poważne zobowiązanie i powinno być dobrze zaplanowane. Nie warto ryzykować, jeżeli nie masz pewności, że będziesz w stanie spłacić taką pożyczkę bez problemów. Jeżeli uważasz, że nie będzie to możliwe, to nie składaj wniosku. W wypadku nieprzestrzegania terminów i formy spłat mają zastosowanie dodatkowe obciążenia.

Opóźnienia również generują dodatkowe opłaty, nawet jeżeli nie są uznane za naruszenie. Dodatkowe koszty będą nieuniknione, a koszty mini pożyczki zostaną ponownie wyliczone na podstawie warunków umowy. Jeżeli znajdziesz się w takie sytuacji, radzimy niezwłocznie skontaktować się z pożyczkodawcą w celu osiągnięcia porozumienia i uniknięcia obciążenia dalszymi odsetkami za zwłokę.

Dlaczego my?

Technologia i szybkość

Solcredit to innowacyjna porównywarka pożyczek osobistych, która pomogła już wielu klientom znaleźć optymalną ofertę.

Dzięki wyjątkowej technologii Solcredit dokonuje wyszukiwania i porównania szybkich pożyczek oraz przedstawia najlepsze opcje w bardzo krótkim czasie przy utrzymaniu bezwzględnej dyskrecji i bezpieczeństwa.

Ponadto dzięki najnowszej technologii Solcredit oferuje najbardziej aktualne informacje. Jeżeli jakaś instytucja wprowadza nową promocję, zniżkę lub inną korzyść, jest to widoczne w naszych wynikach. Nie ma znaczenia, jakiego dnia tygodnia dokonujesz sprawdzenia: wyniki będą zaktualizowane. Zawsze!

Oszczędność czasu i pieniędzy! W kilka sekund sprawdzamy najbardziej uznane instytucje udzielające pożyczek i przedstawiamy najlepsze propozycje zgodne z zarejestrowanymi przez Ciebie danymi. Proces odbywa się 100 % online. Bez kolejek, bez żyrantów, bez zaświadczeń o zatrudnieniu.

Co więcej, Solcredit oferuje również:

  • Elastyczność: możesz wybrać wartość pożyczki oraz termin, w którym chciałbyś dokonać płatności. Ponadto możesz sprawdzić działanie narzędzia na stronie Jak to działa.
  • Nie ma ukrytych czy dodatkowych kosztów ani drobnego druczku: przed złożeniem wniosku wszystkie honoraria pożyczkodawcy są przedstawione w jasny i bezpośredni sposób.
  • Odpowiedź w 4 minuty: instytucja poinformuje o tym, czy wniosek o pożyczkę zostanie zaakceptowany. Ponadto chcemy podkreślić, że usługa Solcredit jest zupełnie darmowa. Cały proces płatności zostaje przeprowadzony pomiędzy Tobą a instytucją, która zatwierdziła udzielenie pożyczki osobistej.

Z porównywarki pożyczkowej korzystać możesz tak często jak to potrzebne, ponieważ jest to rozsądny sposób na podejmowanie trudnych decyzji przy ubieganiu się o pożyczkę.