Jak To Działa

Nie jest to łatwa decyzja. Pożyczając pieniądze, należy poznać i przeanalizować wiele czynników, zanim podejmie się wyraźną decyzję, na którą pożyczkę się zdecyduje. Złożenie wniosku o mini pożyczkę z Solcredit jest bardzo proste. Nasz komparator pożyczek wyszukuje najlepsze i najbardziej uznane instytucje oraz pomaga klientom znaleźć ofertę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom. Zawsze. Nawet, jeżeli robi się to z telefonu komórkowego lub tabletu! Oszczędzaj czas! Nasza usługa jest online od początku do końca. Bez kolejek, bez żyrantów, bez zatrudnienia, bez formalności. I zupełnie za darmo!


Jakie wymogi trzeba spełnić, aby złożyć wniosek o pożyczkę?

• Wiek pomiędzy 18 i 80 rokiem życia

• Mieszkać w Polsce

• Posiadać krajowy rachunek bankowy

• Posiadać adres e-mail

• Posiadać numer telefonu komórkowego

• Oficjalny dokument tożsamości / numer NIP

Jak to działa?

Cztery super proste kroki, aby szybko otrzymać pieniądze:

1. Wybierz pożyczkę

Wystarczy, że wybierzesz kwotę, i czas, jaki potrzebujesz na spłatę.

Przy pierwszym korzystaniu z usług, można złożyć wniosek o pożyczki od 100 zł do 5,000 zł i wybrać okres spłaty do 50 dni.

2.Wyślij Wniosek

Wypełnij formularz, podając swoje dane osobowe. 100 % online, bez dodatkowych formalności.


3. Odpowiedź w ciągu zaledwie 10 minut.

Solcredit wykonuje całą pracę za Ciebie: przeprowadza szybkie wyszukiwanie, porównuje oferty pożyczek i przedstawia najlepszą opcję, dostosowaną do Twoich potrzeb.
Ty musisz jedynie zaakceptować zalecenie Solcredit, a pożyczkodawca odpowie w ciągu 10 minut.

4. Dostajesz pieniądze.

To takie proste. Odbierz pieniądze i ciesz się nimi. Transfer może zająć kilka godzin, ale nie więcej niż 24. Jeżeli jednak jesteś już klientem Solcredit, możesz otrzymać pieniądze w zaledwie 5 minut.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, zapoznaj się ze stroną Pomoc.

Oprocentowanie

Stopa procentowa jest ustalana indywidualnie i nie ma możliwości poznania jej przed złożeniem wniosku i przejściem przez weryfikację historii kredytowej. Stopy procentowe banków różnią się w zależności od tego, kto ubiega się o pożyczkę. Uwaga! Niektóre z informacji, na które należy zwrócić uwagę przed potwierdzeniem pożyczki: oferowana kwota, stopa procentowa, oferowane warunki oraz wartość pożyczki.


Jak spłacić pożyczke

Instytucja, która udzieliła ci pożyczki, wyjaśni cały proces spłaty: formę, termin oram miejsce. W każdym razie, zapewniamy, że spłata mini pożyczki jest równie bezpieczne jak jej potrzeba. Pragniemy podkreślić, że usługi Solcredit są darmowe, a wszelkie spłaty muszą być uiszczane na rzecz wybranego przez klienta pożyczkodawcy.

Naruszenie umowy

Złożenie wniosku online to poważne zobowiązanie i powinno być dobrze zaplanowane. Nie warto ryzykować, jeżeli nie ma się pewności, że będzie się w stanie spłacić taką pożyczkę bez problemów. Jeżeli uważasz, że nie będzie to możliwe, to nie składaj wniosku. W wypadku nieprzestrzegania terminów i formy spłat, mają zastosowanie dodatkowe obciążenia.

Opóźnienia również generują dodatkowe opłaty nawet, jeżeli nie są uznane za naruszenie. Dodatkowe koszty będą nieuniknione, a koszt mini pożyczki zostaniewarunków umowy. ponownie obliczony. Jeżeli znajdziesz się w takie sytuacji, radzimy niezwłocznie skontaktować się z pożycfzkodawcą w celu osiągnięcia porozumienia w jak najszybszym terminie i uniknięcia obciążenia wszelkimi dalszymi odsetkami za zwłokę.

Należy wziąć pod uwagę, w zależności od rodzaju świadczenia,, podmioty zajmujące się oferowaniem pożyczek online, będą skłonne zaoferować większe sumy pieniędzy na lepszych warunkach.