Dlaczego My?

Technologia i Szybkość

Solcredit to jedyny komparator pożyczek osobistych, który naprawdę oferuje najlepsze dostępne opcje pożyczek!

Dzięki wyjątkowej technologii, Solcredit dokonuje wyszukiwania i porównania szybkich pożyczek oraz przedstawia najlepsze opcje w bardzo krótkim czasie przy utrzymaniu bezwzględnej dyskrecji i bezpieczeństwa.

Ponadto, dzięki najnowszej technologii, Solcredit oferuje najświeższe informacje. Jeżeli jakaś instytucja wprowadza nową promocję, zniżkę lub inną korzyść, jest to widoczne w naszych wynikach. Nie ma znaczenia, jakiego dnia tygodnia dokonuje się wyszukiwania, wyniki będą zaktualizowane. Zawsze!

Oszczędzaj czas i pieniądze! W kilka sekund sprawdzamy najbardziej uznane instytucje udzielające pożyczek i przedstawiamy najlepsze propozycje, zgodne z zarejestrowanymi przez Ciebie danymi.Proces odbywa się 100 % online. Bez kolejek, bez żyrantów, bez informacji o zatrudnieniu

Co więcej, Solcredit oferuje również:

  • Elastyczność: możesz wybrać wartość pożyczki oraz termin, w którym chciałbyś dokonać płatności. Możesz też sprawdzić działanie narzędzia na stronie Jak to działa.
  • Nie ma ukrytych czy dodatkowych kosztów ani drobnego druku: Przed złożeniem wniosku, wszystkie honoraria biura kredytowego są przedstawione w jasny i bezpośredni sposób.
  • Odpowiedź w 5-10 minut: Instytucja odpowie, potwierdzając zaakceptowanie pożyczki. Ponadto, pragniemy podkreślić, że usługa Solcredit jest zupełnie darmowa. Cały proces płatności musi zostać przeprowadzony pomiędzy użytkownikiem oraz instytucją, która zatwierdziła udzielenie pożyczki osobistej.

Jeżeli kiedykolwiek korzystałeś z komparatora pożyczek, nie wahaj się używać go tak często jak to potrzebne, ponieważ jest to najrozsądniejszy sposób na podejmowanie trudnych decyzji przy ubieganiu się o pożyczkę.